Wspomnienie 1
16 marca 2019, 08:53

... Po dniach ciszy która wywolałaś nadszedł dzień w ktorym trzeba było się zobaczyć spojrzeć sobie w oczy . Strach czy może przerazenie ta cholerna niepewność pytanie w głowiie ,,Jak to będzie? Co się zaraz stanie ? ''. Czas się wydłużal ponad normę , siedzisz na ławce odpalajac papierosa za papierosem . Towarzyszy Ci strach, smutek i ta  cholerna niepewność . Patrzysz pustym wzrokiem przed siebie i nagle widzisz jak On idzie w Twoja strone . Poca Ci się ręce , przyśpiesza bicie serca i wzrasta puls . Twoje ciało jest jak sparaliżowane nogi masz jak z waty . On jest coraz blizej i bliżej i zanim soobie uswiadomisz że stoi już przed Toba pierwsza rzecz na jaka patrzysz to są jego oczy . Jego oczy to jak najpiękniejsza rzecz jaka kiedykolwiek widziaaś , są jak wahadełko hipnotyzera , są magiczne . Gdy już sobie uswiadamiasz ze robisz bład opuszczasz głowe w dół . Zastanawiasz sie jak spojrzeć w jego smutną twarz i te oczy które kiedy widzisz czujesz sie jak w siódmtm niebie jak 3 metry do nieba i powiedzieć mu ,,To naprawde koniec" . tak naprawde tego nie chcesz ale to robisz bo jestes zdania że nie możecie być ze soba że tak nie można że tak będzie lepiej. Masz milion myśli w głowie niewiesz jak  zaczac od czego a ON mówi :

-Może sie przejdziemy ?

-Spoko mozemy a gdzie ?

-Niewiem , może nad wode

Nagle widzisz jego uśmiech na twarzy i juz wiesz że bedzie dobrze . Ogarnia Cię mega spokój ukojenie jak po spaleniu blanta . Od tego momentu wiesz jak patrzeć  na niego jak z nim rozmawiac po prostu to wiesz . Nagle wszystkie troski zmartwieia mijaja cieszysz sie że jest obok . 

-Ej czego sluchasz? Moge poslchać ?

-Nom.Trzymaj jedną sluchawkę 

Siadasz  bliżej niego i czujesz się szcześliwa jakbyś milion w totolotka wygrała . cieszysz jape i słuchasz z nim jego muzyki Grupa Operacyjna Północ feat.Krzysztof Kijański . Myślisz sobie że chcesz żeby zawsze tak juz było ,żeby zawsze był obok , Zeby nie wypuszczał Cię ze swoich objęć.

 

Szczęście to chwila która na zawsze zostaje w nas w naszej pamięci . Ta chwila szcześcia do dzis wywołuje usmiech na mojej twarzy  :)

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz