Archiwum 15 marca 2019


czlowiek
15 marca 2019, 16:15

 Zyjemy w czasach w których nie ważny jest człowiek , nie jest ważne co czujemy , zatracamy sie w pogoni za niczym tak naprawde . Bo co za znaczenie ma pieniadz gdy  np zdrowie nie to  co za znaczenie ma w jakim domu mieszkasz kiedy sa ludzie którzy nie maja gdzie mieszkac co ma za znaczenie posiadania  super auta gdy tak naprawde oprócz  dóbr materialnych niemamy obok siebie nikogo . Nikogo kto  by był z nami w złych chwilach nie mamy nikogo kto przyjdzie usmiechnie sie i powie niemartw sie bedzie dobrze niemamy nikogo kto przyjdzie z butelka wina i usiadzie obok nas bez słowa poprostu bedzie obok . Tak zwyczajnie po prostu.

Otaczamy się często ludzmi ktorzy sa obok dlatego ze mamy to co mamy albo ludzmi którzy niby sa ale tak naprawde sa jak jest dobrze albo jak czegos potrzebója . Zycie nam ucieka przez palce a mamy je tylko jedno często zapominamy o tym i żyjemy jak żyjemy .Mało kto dzis ma obok siebie człowieka który jest  bez względu na wszystko. Ja znam takiego człowieka . Mam to szczęście i Dziękuje mu za to że jest .

Męzczyzna przez duże M .
15 marca 2019, 15:54

Takich mężczyzn juz nie ma ?  Czy sa juz tylko faceci ? Duze dzieci płuci męskiej ?

Myślałam ,ze nie ma takich mężczyzn , jednak okazało się że jest taki Mężczyzna . Męzczyzna przez duże M . 

 

Mężczyzna
15 marca 2019, 15:14

... chlopak okolo 1,80m wzrostu , brazowe oczy , czarne wlosy, palce pianisty, jego dłonie delikatne jak piórko  jest jak narkotyk , gdy raz  poczujesz na sobie jego dłonie będziesz chciec  wiecej i wiecej zarazem delikatny a jednocześnie kied jesteś w jego objęciach  czujesz bezpieczeństwo czujesz ze to On . Nikt tak nie potrafi przytulić . Jego głos najpiekniejsza melodnia jaka słyszysz ukojenie po ciezkim dniu  Oaza spokoju i delikatnosci . Jego pogoda ducha radość z życia , jego uśmiech i jego iskra  w jego oczach coś pieknego . Chwila spędzona z nim to  chwila która jest warta wszystkiego . Smak jego ust jest jak delikatne muśnięcie wiatru .  Mężczyzna idealny  ktory dba i  troszczy się o  Ciebie , Który jest i zawsze wysłucha , który pomimo wszystko chcę Twojego szczęścia stawia je ponad swoim szczęściem , Wsparciem jest ogromnym to jest Mężczyzna przez duże M .