Archiwum marzec 2019


Wspomnienie 1
16 marca 2019, 08:53

... Po dniach ciszy która wywolałaś nadszedł dzień w ktorym trzeba było się zobaczyć spojrzeć sobie w oczy . Strach czy może przerazenie ta cholerna niepewność pytanie w głowiie ,,Jak to będzie? Co się zaraz stanie ? ''. Czas się wydłużal ponad normę , siedzisz na ławce odpalajac papierosa za papierosem . Towarzyszy Ci strach, smutek i ta  cholerna niepewność . Patrzysz pustym wzrokiem przed siebie i nagle widzisz jak On idzie w Twoja strone . Poca Ci się ręce , przyśpiesza bicie serca i wzrasta puls . Twoje ciało jest jak sparaliżowane nogi masz jak z waty . On jest coraz blizej i bliżej i zanim soobie uswiadomisz że stoi już przed Toba pierwsza rzecz na jaka patrzysz to są jego oczy . Jego oczy to jak najpiękniejsza rzecz jaka kiedykolwiek widziaaś , są jak wahadełko hipnotyzera , są magiczne . Gdy już sobie uswiadamiasz ze robisz bład opuszczasz głowe w dół . Zastanawiasz sie jak spojrzeć w jego smutną twarz i te oczy które kiedy widzisz czujesz sie jak w siódmtm niebie jak 3 metry do nieba i powiedzieć mu ,,To naprawde koniec" . tak naprawde tego nie chcesz ale to robisz bo jestes zdania że nie możecie być ze soba że tak nie można że tak będzie lepiej. Masz milion myśli w głowie niewiesz jak  zaczac od czego a ON mówi :

-Może sie przejdziemy ?

-Spoko mozemy a gdzie ?

-Niewiem , może nad wode

Nagle widzisz jego uśmiech na twarzy i juz wiesz że bedzie dobrze . Ogarnia Cię mega spokój ukojenie jak po spaleniu blanta . Od tego momentu wiesz jak patrzeć  na niego jak z nim rozmawiac po prostu to wiesz . Nagle wszystkie troski zmartwieia mijaja cieszysz sie że jest obok . 

-Ej czego sluchasz? Moge poslchać ?

-Nom.Trzymaj jedną sluchawkę 

Siadasz  bliżej niego i czujesz się szcześliwa jakbyś milion w totolotka wygrała . cieszysz jape i słuchasz z nim jego muzyki Grupa Operacyjna Północ feat.Krzysztof Kijański . Myślisz sobie że chcesz żeby zawsze tak juz było ,żeby zawsze był obok , Zeby nie wypuszczał Cię ze swoich objęć.

 

Szczęście to chwila która na zawsze zostaje w nas w naszej pamięci . Ta chwila szcześcia do dzis wywołuje usmiech na mojej twarzy  :)

czlowiek
15 marca 2019, 16:15

 Zyjemy w czasach w których nie ważny jest człowiek , nie jest ważne co czujemy , zatracamy sie w pogoni za niczym tak naprawde . Bo co za znaczenie ma pieniadz gdy  np zdrowie nie to  co za znaczenie ma w jakim domu mieszkasz kiedy sa ludzie którzy nie maja gdzie mieszkac co ma za znaczenie posiadania  super auta gdy tak naprawde oprócz  dóbr materialnych niemamy obok siebie nikogo . Nikogo kto  by był z nami w złych chwilach nie mamy nikogo kto przyjdzie usmiechnie sie i powie niemartw sie bedzie dobrze niemamy nikogo kto przyjdzie z butelka wina i usiadzie obok nas bez słowa poprostu bedzie obok . Tak zwyczajnie po prostu.

Otaczamy się często ludzmi ktorzy sa obok dlatego ze mamy to co mamy albo ludzmi którzy niby sa ale tak naprawde sa jak jest dobrze albo jak czegos potrzebója . Zycie nam ucieka przez palce a mamy je tylko jedno często zapominamy o tym i żyjemy jak żyjemy .Mało kto dzis ma obok siebie człowieka który jest  bez względu na wszystko. Ja znam takiego człowieka . Mam to szczęście i Dziękuje mu za to że jest .

Męzczyzna przez duże M .
15 marca 2019, 15:54

Takich mężczyzn juz nie ma ?  Czy sa juz tylko faceci ? Duze dzieci płuci męskiej ?

Myślałam ,ze nie ma takich mężczyzn , jednak okazało się że jest taki Mężczyzna . Męzczyzna przez duże M . 

 

Mężczyzna
15 marca 2019, 15:14

... chlopak okolo 1,80m wzrostu , brazowe oczy , czarne wlosy, palce pianisty, jego dłonie delikatne jak piórko  jest jak narkotyk , gdy raz  poczujesz na sobie jego dłonie będziesz chciec  wiecej i wiecej zarazem delikatny a jednocześnie kied jesteś w jego objęciach  czujesz bezpieczeństwo czujesz ze to On . Nikt tak nie potrafi przytulić . Jego głos najpiekniejsza melodnia jaka słyszysz ukojenie po ciezkim dniu  Oaza spokoju i delikatnosci . Jego pogoda ducha radość z życia , jego uśmiech i jego iskra  w jego oczach coś pieknego . Chwila spędzona z nim to  chwila która jest warta wszystkiego . Smak jego ust jest jak delikatne muśnięcie wiatru .  Mężczyzna idealny  ktory dba i  troszczy się o  Ciebie , Który jest i zawsze wysłucha , który pomimo wszystko chcę Twojego szczęścia stawia je ponad swoim szczęściem , Wsparciem jest ogromnym to jest Mężczyzna przez duże M .